Soleil Eclatant Villa
| Wifi Wi-Fi | Privát strand Strand hozzáférés | Gyerekbarát Kiságyak |
| Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
A Soleil Eclatant Villa Sainte-Anne gyors elérhetőséget kínál olyan turisztikai látványosságokhoz, mint az egy 5 perces gyalogútra található Karaib Rider's Park.
A Plage du Bourg de Sainte-Anne egy 450 méteres távolságra, míg a Geograines csupán 1 km-re van az 1 fürdőszobás villától. A Sainte-Anne városi villa néhány saroknyira fekszik az olyan természeti látványosságoktól, mint a Plage Caravelle tengerpart. A Soleil Eclatant Villa 2 km-re található az olyan családbarát helyektől, mint a Karukera Land.
A szálláshely ablakaiból kilátást nyújt a tengerre. A Sainte-Anne városi szállás egy külön WC-vel és zuhanyzóval felszerelt fürdőszobával rendelkezik. Hajszárító és törölközők biztosított a további kényelem érdekében.
A Sainte-Anne városi nyaraló magába foglal étkezőt kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel. A Sainte-Anne városi villától nagyjából 5 percnyi sétára található May Saveurs karibi fogásokat kínál. A legközelebbi buszmegálló a Cimetiere, szomszédságában a Sainte-Anne városi ingatlantól.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Szárító
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Belső udvar
- Terasz
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Vasaló eszközök
- Mosógép
- LCD TV
- Kiságyak
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Milyen népszerű látnivalók vannak a Soleil Eclatant Villa közelében?
A Soleil Eclatant Villa területéhez legközelebbi nevezetességek a Karaib Rider's Park (nagyjából 5 percnyi sétára az ingatlantól), a Plage du bourg pedig 300 méterre van. - ❓
A Soleil Eclatant Villa milyen messze van a Pointe-a-Pitre (PTP-Pointe-a-Pitre nemzetkozi ) repülőtértől?
A Pointe-a-Pitre (PTP-Pointe-a-Pitre nemzetkozi ) repülőtér és a Soleil Eclatant Villa között 25 km távolság van. - ❓
A Soleil Eclatant Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Soleil Eclatant Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A nyaraló konyhával berendezett?
A nyaraló felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
A Soleil Eclatant Villa fogad háziállatokat?
A Soleil Eclatant Villa nem fogad háziállatot.